KONTAKT

Skontaktuj się z nami

KONTAKT

Zapytaj o szkolenie lub rejs

Zadzwoń

880 997 666

Napisz

ahoj@wodniacy.org

Kurs na sternika motorowodnego we Wrocławiu zaczynamy w samym sercu centrum. Wypływamy z eleganckiej i nowoczesnej Mariny Topacz. Mieści się ona przy ulicy Księcia Witolda 1, w sąsiedztwie Uniwersytetu Wrocławskiego.

Rejsy po Wrocławiu zaczynamy z przystani Bulwar Xawerego Dunikowskiego, która znajduje się pod Halą Targową. Betonowe nabrzeże ze schodkami – vis a vis przepięknego Ostrowa Tumskiego.

Media o nas:

Oliwa i Ogień
Oliwa i Ogień
2023-08-24
Marcin Olzacki
Marcin Olzacki
2023-07-24
Wow! Wroclaw z innej strony w wygodnej i mocnej łodzi ze świetnym przewodnikiem który w miejscach gdzie można zapewnia ekstra wrażenia pokazując możliwości motorówki. Dzieciaki przeszczesliwe! Polecam!!!!
Mariusz Ma
Mariusz Ma
2023-07-06
Wodniacy szczerze polecam. Rewelacyjny kurs szkoleniowy przed egzaminem, dzięki temu sam egzamin to pestka 🙂
Jacek M
Jacek M
2023-06-27
Bardzo polecam! Profesjonalne podejście, świetne zajecia praktyczne, super sprzęt i miła atmosfera. Wielkie dzięki dla instruktora Karola za perfekcyjne przygotowanie do egzaminu i przekazanie wszystkiego co najważniejsze podczas kursu ! Egzamin po kursie z Wodniakami to tylko formalność bez żadnego stresu!
Piotr
Piotr
2023-06-26
Intensywne i konkretne szkolenie na dającej frajdę, mocnej łodzi, do tego zlokalizowane w samym centrum Wrocławia. Skompresowana do jednego dnia formuła szkolenia praktycznego i dostępne online materiały z teorii to świetne rozwiązanie dla osób nie mających czasu na ciągnące się tygodniami zajęcia.
Dariusz Grzegorczyk
Dariusz Grzegorczyk
2023-06-06
Rewelacyjny kurs, pełen profesjonalizm instruktora. Kilkanaście godzin ćwiczeń, po których na egzaminie czułem się pewnie. Ćwiczyliśmy kilkanaście manewrów po kilka razy, aż do bezbłędnego wykonania. Cały dzień zleciał błyskawicznie bez poczucia zmarnowanego czasu. Polecam gorąco.
Tomasz
Tomasz
2023-05-05
Profesjonalne i sympatyczne szkolenie; komunikatywny instruktor, praktyka na wysokiej klasy łódzi, a kilka dni później zaliczony egzamin, polecam!
Colsonn
Colsonn
2022-09-02
Super. Jak dla mnie pięć gwiazdek z dużym plusem. Pełen profesjonalizm, super atmosfera, nowy porządny sprzęt i do tego piękna perspektywa Wrocławia z "wody". Niezapomniane 10 godzin na Odrze w miłym towarzystwie. Szczerze polecam - Krzysztof
Pawel eM
Pawel eM
2022-08-26
Świetne, profesjonalne szkolenie, nowoczesna, szybka łódź, polecam
Agnieszka Łukowicz
Agnieszka Łukowicz
2022-08-21
Do wodniaków trafiłam przez internet. Świetny kurs, dopracowany w każdym szczególe. Teoria przepięknie przygotowana na platformie e-learningowej, przedstawiona w sposób bardzo przyswajalny, okraszona łatwymi do zapamiętania skojarzeniami, wykraczająca poza wymagania egzaminacyjne, ale przydatna w życiu i praktyce. A praktyka to dużo użytecznej wiedzy i umiejętności, ale tez fantastyczna zabawa w bardzo miłej atmosferze. Karol jest wspaniałym instruktorem, poświęcającym mnóstwo uwagi i wykazującym się morzem cierpliwości. Bardzo polecam :). Jak robić sternika, to tylko u wodniaka.
5/5 - (30 votes)