KONTAKT

Skontaktuj się z nami

KONTAKT

Zapytaj o szkolenie lub rejs

Zadzwoń

880 997 666

Napisz

ahoj@wodniacy.org

Kurs na sternika motorowodnego we Wrocławiu zaczynamy w samym sercu centrum. Wypływamy z eleganckiej i nowoczesnej Mariny Topacz. Mieści się ona przy ulicy Księcia Witolda 1, w sąsiedztwie Uniwersytetu Wrocławskiego.

Rejsy po Wrocławiu zaczynamy z przystani Bulwar Xawerego Dunikowskiego, która znajduje się pod Halą Targową. Betonowe nabrzeże ze schodkami – vis a vis przepięknego Ostrowa Tumskiego.

Media o nas:

Pawel eM
Pawel eM
2022-08-26
Świetne, profesjonalne szkolenie, nowoczesna, szybka łódź, polecam
Agnieszka Łukowicz
Agnieszka Łukowicz
2022-08-21
Do wodniaków trafiłam przez internet. Świetny kurs, dopracowany w każdym szczególe. Teoria przepięknie przygotowana na platformie e-learningowej, przedstawiona w sposób bardzo przyswajalny, okraszona łatwymi do zapamiętania skojarzeniami, wykraczająca poza wymagania egzaminacyjne, ale przydatna w życiu i praktyce. A praktyka to dużo użytecznej wiedzy i umiejętności, ale tez fantastyczna zabawa w bardzo miłej atmosferze. Karol jest wspaniałym instruktorem, poświęcającym mnóstwo uwagi i wykazującym się morzem cierpliwości. Bardzo polecam :). Jak robić sternika, to tylko u wodniaka.
Paweł Ślęzak
Paweł Ślęzak
2022-08-15
Świetnie prowadzony kurs praktyczny i łatwo przyswajalna teoria które to pozwoliły zdać egzamin bez większych problemów. Instruktor Karol jest osobą z dużym poczuciem humoru i jeszcze większą cierpliwością 😉 Polecam serdecznie.
EUROJUMPER PL
EUROJUMPER PL
2022-08-11
Andrzej Kowalik
Andrzej Kowalik
2022-08-09
Pełna profeska.
Marek Juszczyszyn
Marek Juszczyszyn
2022-08-08
Jakub Stefaniak
Jakub Stefaniak
2022-07-28
Super kurs, bardzo praktyczne podejście, świetna atmosfera i elegancka motorówka
ROBERT Tch
ROBERT Tch
2022-06-14
Dziękuję za profesjonalne szkolenie i przygotowanie do egzaminu, który był już przyjemnością 🙂 Polecam !
Agata Kowalewska
Agata Kowalewska
2022-06-14
Nic innego jak 5 ⭐️! Profesjonalizm i wiedza Karola nieocenione. Poza tym super atmosfera podczas kursu. Rzetelne podejście do kursanta - przygotowanie go od strony praktycznej jak i teoretycznej do egzaminu. Plus kilka ciekawostek poza egzaminacyjnych, które pewnie przydadzą się już na wodzie. Nawet niepewne osoby, jak ja, poradza sobie dzięki energii jaka przekazuje prowadzący kurs. Polecam z czystym serduszkiem 💫⚓️🤍
Sebastian Babicz
Sebastian Babicz
2022-06-14
Rejs z Wodniakami to niezapomniana przygoda. Jeśli kiedykolwiek chciałeś/aś zwiedzić Wrocław z innej niż pieszej perspektywy, Wodniacy to najlepszy wybór. Świetny klimat, przemili ludzie i... naprawdę potężna łódź! 😀 Polecam każdemu!
5/5 - (30 votes)