Pływający pączek

Poznaj świat od strony wody

Pływający pączek Wrocław

Czym jest pływający pączek??

Zapraszamy na pączka

Do dyspozycji oddajemy dotychczas niespotykaną we Wrocławiu imprezową, 10 osobową łódź motorową, którą możesz sterować bez uprawień!

Pływający Pączek napędzany jest małym i cichym silnikiem który zapewni Wam niezapomniane wrażenia na wodzie! Widok na Ostrów Tumski czy most Grunwaldzki z perspektywy wody – to jeden z piękniejszych krajobrazów miasta. Przed wyruszeniem w podróż wskażemy Wam wszelkie niezbędne wytyczne do poruszania się po kanale Odry, tak by miło i bezpiecznie spędzić czas. 

Pływający Pączek to jedyna w swoim rodzaju 10-osobowa łódź, wyposażona w nagłośnienie, parasol przeciwsłoneczny oraz wygodne miejsca siedzące. Za dodatkową opłatą, możesz urządzić BBQ PARTY na wodzie.

Jeżeli masz czasu na zatroszczenie się o posiłek na wodzie, oddaj to w ręce specjalistów z jednej z wrocławskich restauracji. We współpracy z nimi przygotowaliśmy niezwykle piracką kartę smakołyków, które możesz wrzucić na ruszt!

Jedzenie i pływanie łódką to dwie z najbardziej rozkosznych rozrywek w lecie, połącz je razem w Pływającym pączku – okrągłym wodnym krążowniku. Schowki i regulowany parasol przeciwsłoneczny tworzą komfortową atmosferę dla wszystkich imprezowiczów na wodzie.

Pomysł na wieczór Kawalerski we Wrocławiu? Pomysł na wieczór Panieński we Wrocławiu? Nasza jednostka jest idealnym pomysłem na imprezę na wodzie! Zarzuć kotwicę w okolicach Ostrowa Tumskiego, Mostu Grunwaldzkiego, Bulwaru Dunikowskiego i ciesz się niezwykle urokliwym Wrocławiem, nazywanym Wenecją Północy.

 

Uprawnienia

Kto może sterować łodzią?

Uprawnienia na pływającego pączka

Kto może sterować łodzią?
Każda osoba dorosła w wieku powyżej 21 lat może prowadzić łódź.

Gdzie wsiadamy na łódź?
Mamy doskonałą lokalizację w samym centrum Wrocławia. Cumujemy przy Bulwarze Xawerego Dunikowskiego.

Czy łódź jest trudna do sterowania?
Nie, nasz Pływający pączek wyposażony został w mały ale sprawny silnik. Jest on bardzo łatwy w obsłudze. Dajemy ci szybki 5-minutowy samouczek, a potem ruszasz na wodę i zaczyna się dobra zabawa!

Czy zapewniacie kamizelki ratunkowe?
Tak. Na pokładzie jest wystarczająca liczba kamizelek ratunkowych dla wszystkich pasażerów. Dzieci poniżej 16 roku życia powinny nosić kamizelkę ratunkową przez cały czas podczas pobytu na łodzi.

ZASKOCZ SWOICH BLISKICH

Spraw radość najbliższym

voucher

Kup VOUCHER z kotwicą!

BLOG

CO W ODRZE PISZCZY

Sprawdź aktualności

i przydatne informacje

Motoclassic Topacz Wrocław

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na Motoclassic Wrocław. Wasza obecność i entuzjazm sprawiły, że to wydarzenie było niezapomnianym przeżyciem, a liczne zapisy

CZYTAJ WIĘCEJ +
Oceń nas 🙂