Pływający pączek

Pływający Pączek

Czym jest Pływający pączek?

Do dyspozycji oddajemy dotychczas niespotykaną we Wrocławiu imprezową, 10 osobową łódź motorową, którą możesz sterować bez uprawień!

Pływający Pączek napędzany jest małym i cichym silnikiem który zapewni Wam niezapomniane wrażenia na wodzie! Widok na Ostrów Tumski czy most Grunwaldzki z perspektywy wody – to jeden z piękniejszych krajobrazów miasta. Przed wyruszeniem w podróż wskażemy Wam wszelkie niezbędne wytyczne do poruszania się po kanale Odry, tak by miło i bezpiecznie spędzić czas. Pływający Pączek to jedyna w swoim rodzaju 10-osobowa łódź, wyposażona w nagłośnienie, parasol przeciwsłoneczny oraz wygodne miejsca siedzące. Za dodatkową opłatą, możesz urządzić BBQ PARTY na wodzie.

Jeżeli masz czasu na zatroszczenie się o posiłek na wodzie, oddaj to w ręce specjalistów z jednej z wrocławskich restauracji. We współpracy z nimi przygotowaliśmy niezwykle piracką kartę smakołyków, które możesz wrzucić na ruszt!

Jedzenie i pływanie łódką to dwie z najbardziej rozkosznych rozrywek w lecie, połącz je razem w Pływającym pączku – okrągłym wodnym krążowniku. Schowki i regulowany parasol przeciwsłoneczny tworzą komfortową atmosferę dla wszystkich imprezowiczów na wodzie.

Pomysł na wieczór Kawalerski we Wrocławiu? Pomysł na wieczór Panieński we Wrocławiu? Nasza jednostka jest idealnym pomysłem na imprezę na wodzie! Zarzuć kotwicę w okolicach Ostrowa Tumskiego, Mostu Grunwaldzkiego, Bulwaru Dunikowskiego i ciesz się niezwykle urokliwym Wrocławiem, nazywanym Wenecją Północy.

Kto może sterować łodzią?
Każda osoba dorosła w wieku powyżej 21 lat może prowadzić łódź.

Gdzie wsiadamy na łódź?
Mamy doskonałą lokalizację w samym centrum Wrocławia. Cumujemy przy Bulwarze Xawerego Dunikowskiego.

Czy łódź jest trudna do sterowania?
Nie, nasz Pływający pączek wyposażony został w mały ale sprawny silnik. Jest on bardzo łatwy w obsłudze. Dajemy ci szybki 5-minutowy samouczek, a potem ruszasz na wodę i zaczyna się dobra zabawa!

Czy zapewniacie kamizelki ratunkowe?
Tak. Na pokładzie jest wystarczająca liczba kamizelek ratunkowych dla wszystkich pasażerów. Dzieci poniżej 16 roku życia powinny nosić kamizelkę ratunkową przez cały czas podczas pobytu na łodzi.

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Prześlij

Co w Odrze piszczy?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Patent sternika motorowodnego. Jak wybrać najlepiej?

25 czerwca 2020

  Kupując jakikolwiek produkt lub usługę warto przeczytać oferty kilku firm w celu wybrania najlepszej dla siebie. Tak samo powinieneś postąpić wybierając kurs sternika motorowodnego we Wrocławiu. Mały, lokalny rynek oferuje wiele możliwości, kombinacji oraz cen szkolenia. Szkolenie motorowodne może różnić się formą, zakresem teorii, długością i jakością praktyki na wodzie, całokształtem formy podania oraz serwisu […]

czytaj więcej...

Po co mi sternik motorowodny?

24 czerwca 2020

Jak jest tak naprawdę z tym patentem sternika motorowodnego? Czy możliwym jest, że zrobienie kursu motorowodnego zmieni całkowicie Twoje postrzeganie wakacji? Kiedy patent się przydaje i kiedy można go wykorzystać? Jak często będziesz z niego korzystać i czy w ogóle będziesz?  Nie wiemy jak do tej pory spędzałeś wakacje, ale wiemy jak możesz je spędzać po […]

czytaj więcej...

Zmiany na wodzie 2020

10 czerwca 2020

Zmiany we Wrocławiu 2020 – 2021 Firma ATM otworzyła nową marinę na Osobowicach, Zimowisko Barek numer 1 pod Mostem Milenijnym. Ekstraklasa! Nowe pomosty, nowe toalety, nowe kamery, wszystko nowe i to na miarę zachodu jak nie lepiej. Warto tę marinę odwiedzić! Śluza Opatowice niestety ciągle jest zamknięta, w remoncie. Na lipiec 2020 ma być otwarta, wyremontowana niedawno […]

czytaj więcej...