Rejsy

Rejs statkiem

Rejs Wrocław

Poznaj Wrocław od strony wody

Pełne ubezpieczenie

Marina w centrum

Rejsy ze sternikiem

Jednostka siedmioosobowa

Płatności mobilne

Jacht segmentu premium

Ekskluzywna i szybka motorówka

Do Waszej dyspozycji oddajemy nowąekskluzywną motorówkę z 2020 roku wraz z doświadczonym sternikiem (skipperem) i mocnym, cichym silnikiem

Rejs po Wrocławiu z Wodniakami to idealny wybór dla tych, którzy szukają wygody, a także dla żądnych wrażeń i adrenaliny. Ten otwarty typ łodzi (bowrider), ze względu na swoją przestronność jest idealną jednostką do rejsu po Odrze z rodziną lub przyjaciółmi.

 

Zalety motorówki

Sprzęt

 • Jacht pomieści 6+1 osób na pokładzie
 • Komfortowe i eleganckie jasne skóry
 • Mocny 150 konny silnik
 • Drewniany stolik
 • Uchwyty na napoje
 • Daszek chroniący przed słońcem
 • Dobre nagłośnienie Bluetooth, Aux, USB
 • Podświetlenie LED
 • Pojemne schowki na pokładzie

Dodatkowo:

Uchwyty na kubki (tzw. cupholdery) są powiększone, utrzymają bezpiecznie nawet butelkę od szampana. Posiadamy środki czystości na jachcie, ale jak planujesz ze sobą wziąć przekąski czy owoce, zorganizuj to w formie pikniku. Koszyk lub torba, chusteczki do rąk, sztućce i nóż to przedmioty, które każdy posiada w domu, a będą niezastąpionym towarzyszem wodnego pikniku. Na zdjęciach też wygląda to rewelacyjnie! 

Rejs motorówką

Rejsy po Odrze - Wrocław

Poznaj Wrocław z innej perspektywy

Wypożycz naszą motorówkę i poczuj połączenie sportowo – eleganckiego charakteru we Wrocławiu. Podczas podróży możesz się po prostu położyć i cieszyć wygodnądużą przestrzenią na rufie. Na wyposażeniu jachtu jest również mocne 120 W radio Bluetooth (4 głośniki) z możliwością połączenia Twojego telefonu.

Bezpieczeństwo

Statki Wrocław

Bezpieczny i komfortowy rejs

Podróżując z naszym sternikiem możesz liczyć na bezpieczeństwo oraz wygodę. Nie przejmujesz się niczym. Podziwiasz widoki. Zawsze możemy poopowiadać Ci ciekawe historie związane z Wrocławską Odrą. Zrelaksuj się, otwórz szampana i podziwiaj piękny Wrocław od zupełnie innej strony. W trosce o bezpieczeństwo Wasze i nasze posiadamy pełne ubezpieczenie jachtowe OC, AC, NNW.

Powiedz nam jak zamierzasz spędzić czas, zaplanujemy wszystko za Ciebie.

dłuższe rejsy (3h i więcej) możemy zabrać Cię z dala od miejskiego zgiełku Wrocławia w dół Odry. Po śluzowaniu pod majestatycznym mostem Rędzińskim popłyniemy w stronę Urazu. Zobaczysz naturę z bliska często w towarzystwie pięknych czapli siwychbobrów i przepływających przez rzekę sarenek.

Nasza jednostka cumowana jest w samym centrum Wrocławia, w prestiżowej Marinie Topacz. Wyruszając z centrum będziecie mieli okazję podziwiać m.in. Uniwersytet WrocławskiWyspę SłodowąOstów TumskiMłyny Św. KlaryBulwar Dunikowskiego, Wrocławskie ZOO i sporo więcej. Możemy również podpłynąć po Ciebie w wyznaczone miejsce możliwe do zacumowania łodzi. Kończąc spacer po Starym Mieście jacht może czekać na Ciebie z zimnymi napojami na Bulwarze Xawerego Dunikowskiego.

 

Wrocław rejs po odrze

Cennik

Cennik rejsu

Wynajmujesz nową łódź z mocnym silnikiem oraz profesjonalnym sternikiem, który posiada doświadczenie w prowadzeniu: spotkań biznesowychwieczorów panieńskich i kawalerskich oraz rejsów wycieczkowych. Jeżeli posiadasz doświadczenie możesz samodzielnie sterować jachtem na czas wynajmu pod okiem naszego sternika, który jako instruktor oraz egzaminator motorowodny zawsze podpowie coś nowego.

Na jacht motorowy wchodzi 6 osób + skipper.

 • 1 godzina – 400 PLN
 • 2 godzina – 350 PLN
 • Każda następna 290 PLN

Zbierz ekipę! Najpopularniejszy jest wynajem 1 godzinny. Dzieląc cenę na 6 wychodzi tyle, ile za wyjście do kina z popcornem i colą od osoby. Wersja dwugodzinna i więcej zawiera dodatkowe atrakcje, które nie są możliwe do zrealizowania podczas krótszej opcji. Rejs można przedłużyć podczas pływania, ale wcześniejsze zapowiedzenie ułatwi optymalizację trasy pod kątem atrakcji i rozrywek!

BLOG

Rejsy Wrocław

Sprawdź aktualności

i przydatne informacje

szkolenie motorowodne wrocław wroclaw wodniacy most grunwaldzki motorowka kierownica patent motorowodny statek odra rzeka

WODNIACY Wrocław – opinie o firmie

Nie wiesz czy warto zrobić u nas kurs sternika motorowodnego? A może chcesz zorganizować wyjątkowy rejs po centrum Wrocławia i chciałbyś wybrać najlepszą opcję? Nie kupuj kota w worku. Działaj tylko ze sprawdzonymi firmami, które jakość mają poparte prawdziwymi opiniami napisanymi przez realnych Klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ +