Rejsy po odrze

Rejsy łodzią motorową

Motorówka we Wrocławiu

 

Do Waszej dyspozycji oddajemy nową, ekskluzywną motorówkę z 2020 roku wraz z doświadczonym sternikiem (skipperem) i mocnym, cichym silnikiemRejs po Wrocławiu z Wodniakami to idealny wybór dla tych, którzy szukają wygody, a także dla żądnych wrażeń i adrenaliny. Ten otwarty typ łodzi (bowrider), ze względu na swoją przestronność jest idealną jednostką do rejsu po Odrze z rodziną lub przyjaciółmi.

 

 

 • Jacht pomieści 6+1 osób na pokładzie;
 • Komfortowe i eleganckie jasne skóry;
 • Mocny 150 konny silnik;
 • Drewniany stolik;
 • Uchwyty na napoje;
 • Daszek chroniący przed słońcem;
 • Dobre nagłośnienie Bluetooth, Aux, USB;
 • Podświetlenie LED;
 • Pojemne schowki na pokładzie.
Uchwyty na kubki (tzw. cupholdery) są powiększone, utrzymają bezpiecznie nawet butelkę od szampana. Posiadamy środki czystości na jachcie, ale jak planujesz ze sobą wziąć przekąski czy owoce, zorganizuj to w formie pikniku. Koszyk lub torba, chusteczki do rąk, sztućce i nóż to przedmioty, które każdy posiada w domu, a będą niezastąpionym towarzyszem wodnego pikniku. Na zdjęciach też wygląda to rewelacyjnie! 

 

 

 

Wypożycz naszą motorówkę i poczuj połączenie sportowo – eleganckiego charakteru we Wrocławiu. Podczas podróży możesz się po prostu położyć i cieszyć wygodnądużą przestrzenią na rufie. Na wyposażeniu jachtu jest również mocne 120 W radio Bluetooth (4 głośniki) z możliwością połączenia Twojego telefonu.

 

 

Poznaj Wrocław z innej perspektywy.

Rejs komfortową łodzią motorową ze sternikiem.

 

 

Podróżując z naszym sternikiem możesz liczyć na bezpieczeństwo oraz wygodę. Nie przejmujesz się niczym. Podziwiasz widoki. Zawsze możemy poopowiadać Ci ciekawe historie związane z Wrocławską Odrą. Zrelaksuj się, otwórz szampana i podziwiaj piękny Wrocław od zupełnie innej strony. W trosce o bezpieczeństwo Wasze i nasze posiadamy pełne ubezpieczenie jachtowe OC, AC, NNW.

 

 

Nasza jednostka cumowana jest w samym centrum Wrocławia, w prestiżowej Marinie Topacz. Wyruszając z centrum będziecie mieli okazję podziwiać m.in. Uniwersytet Wrocławski, Wyspę Słodową, Ostów Tumski, Młyny Św. KlaryBulwar Dunikowskiego, Wrocławskie ZOO i sporo więcej. Możemy również podpłynąć po Ciebie w wyznaczone miejsce możliwe do zacumowania łodzi. Kończąc spacer po Starym Mieście jacht może czekać na Ciebie z zimnymi napojami na Bulwarze Xawerego Dunikowskiego.

 

 

W dłuższe rejsy (3h i więcej) możemy zabrać Cię z dala od miejskiego zgiełku Wrocławia w dół Odry. Po śluzowaniu pod majestatycznym mostem Rędzińskim popłyniemy w stronę Urazu. Zobaczysz naturę z bliska często w towarzystwie pięknych czapli siwych, bobrów i przepływających przez rzekę sarenek.

 

 

Powiedz nam jak zamierzasz spędzić czas, 

zaplanujemy wszystko za Ciebie.

 

[REŻIM SANITARNY COVID 2020. Każda osoba przed wejściem na pokład ma dezynfekowane dłonie oraz sprawdzaną temperaturę ciała. Po każdym rejsie jacht jest dezynfekowany profesjonalnymi środkami chemicznymi na bazie alkoholu, które posiadają odpowiednie certyfikaty. W razie zauważenia oznak choroby, przeziębienia, będziemy zmuszeni odmówić przyjęcia w danym terminie na pokład jachtu.]

 


Cennik

Wynajmujesz nową łódź z mocnym silnikiem oraz profesjonalnym sternikiem, który posiada doświadczenie w prowadzeniu: spotkań biznesowych, wieczorów panieńskich i kawalerskich oraz rejsów wycieczkowychJeżeli posiadasz doświadczenie możesz samodzielnie sterować jachtem na czas wynajmu pod okiem naszego sternika, który jako instruktor oraz egzaminator motorowodny zawsze podpowie coś nowego.

Na jacht motorowy wchodzi 6 osób + skipper.

 • 1 godzina – 400 PLN
 • 2 godzina – 350 PLN
 • Każda następna 290 PLN

Zbierz ekipę! Najpopularniejszy jest wynajem 1 godzinny. Dzieląc cenę na 6 wychodzi tyle, ile za wyjście do kina z popcornem i colą od osoby. Wersja dwugodzinna i więcej zawiera dodatkowe atrakcje, które nie są możliwe do zrealizowania podczas krótszej opcji. Rejs można przedłużyć podczas pływania, ale wcześniejsze zapowiedzenie ułatwi optymalizację trasy pod kątem atrakcji i rozrywek! 


t: 880 997 666 | m: ahoj@wodniacy.org


 

Co w Odrze piszczy?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Patent sternika motorowodnego. Jak wybrać najlepiej?

25 czerwca 2020

  Kupując jakikolwiek produkt lub usługę warto przeczytać oferty kilku firm w celu wybrania najlepszej dla siebie. Tak samo powinieneś postąpić wybierając kurs sternika motorowodnego we Wrocławiu. Mały, lokalny rynek oferuje wiele możliwości, kombinacji oraz cen szkolenia. Szkolenie motorowodne może różnić się formą, zakresem teorii, długością i jakością praktyki na wodzie, całokształtem formy podania oraz serwisu […]

czytaj więcej...

Po co mi sternik motorowodny?

24 czerwca 2020

Jak jest tak naprawdę z tym patentem sternika motorowodnego? Czy możliwym jest, że zrobienie kursu motorowodnego zmieni całkowicie Twoje postrzeganie wakacji? Kiedy patent się przydaje i kiedy można go wykorzystać? Jak często będziesz z niego korzystać i czy w ogóle będziesz?  Nie wiemy jak do tej pory spędzałeś wakacje, ale wiemy jak możesz je spędzać po […]

czytaj więcej...

Zmiany na wodzie 2020

10 czerwca 2020

Zmiany we Wrocławiu 2020 – 2021 Firma ATM otworzyła nową marinę na Osobowicach, Zimowisko Barek numer 1 pod Mostem Milenijnym. Ekstraklasa! Nowe pomosty, nowe toalety, nowe kamery, wszystko nowe i to na miarę zachodu jak nie lepiej. Warto tę marinę odwiedzić! Śluza Opatowice niestety ciągle jest zamknięta, w remoncie. Na lipiec 2020 ma być otwarta, wyremontowana niedawno […]

czytaj więcej...