VOUCHERY

Wrocław: Kurs motorowodny czy rejs statkiem?

VOUCHER Z KOTWICĄ

Wodniacy przygotowali dla Ciebie pomysł na oryginalny prezent! Jeżeli szukasz upominku o wartości, jaką powinien mieć wyszukany podarunek z myślą o najbliższych – to nasz voucher z kotwicą jest dla Ciebie! Przepiękne wspomnienia, niecodzienne widoki albo duża dawka praktycznej i przydatnej wiedzy. 

Istnieje duża szansa, że osoba obdarowana zarazi się nową pasją i sposobem na spędzanie wolnego czasu. Dajemy gwarancję, że potrafimy pomóc w rozwijaniu nowych umiejętności oraz zdobywaniu wiedzy z dobrych i sprawdzonych źródeł. 

Nasz voucher z kotwicą jest schludny oraz elegancko i oryginalnie zapakowany. 

Zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta.

Voucher na kurs

Szkolenie motorowodne

Voucher na szkolenie motorowodne grupowe PRO lub indywidualne PERSONAL PRO we Wrocławiu. Kurs obejmuje nowoczesne wykłady teoretyczne online oraz zajęcia praktyczne prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia praktyczne odbywają się na naszej nowej i ekskluzywnej motorówce z 2020 roku o mocy 150 KM. Po każdym kursie odbywa się egzamin na Patent Sternika Motorowodnego. Osoba obdarowana dostanie dostęp do platformy edukacyjnej z teorią sternika motorowodnego online oraz będzie mogła zarezerwować termin szkolenia praktycznego spośród wszystkich dostępnych w kalendarzu szkoleń w sezonie!

Voucher na rejs

Rejsy po Wrocławiu

Zwiedzanie zabytków i pełen relaks, a miejscami ekstremalna prędkość i to w samym centrum Wrocławia! Taki rejs to zawsze niesamowity prezent niespodzianka i nadaje się dosłownie na każdą okazję. Spotkanie biznesowe, zaręczyny, kolacja we dwoje, niestandardowe przywitanie gościa w naszym mieście lub po prostu czysta rozrywka. Z doświadczenia wiemy, że jest to najchętniej kupowany i uniwersalny voucher z kotwicą. Skuteczność tego prezentu to 100% zadowolenia, uśmiechu, niezapomnianych wspomnień i pięknych zdjęć pamiątkowych. Wrocław, nazywany Wenecją Północy daje gwarancje jednych z najlepszych widoków wycieczkowych wodnego miasta w Europie. 

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

KONTAKT

Skontaktuj się z nami! Wspólnie ustalimy wszelkie szczegóły, pomożemy dopracować plan niespodzianki oraz podzielimy się chętnie doświadczeniem z wielu przeprowadzonych rejsów lub szkoleń prezentowych. Zapraszamy. 

Zadzwoń

880 997 666

Napisz

ahoj@wodniacy.org

5/5 - (29 votes)