WODNIACY Wrocław – opinie o firmie

Szkolenie motorowodne Wrocław - opinie

Ahoj Wodniaku! 

Szukasz najlepszego kursu na patent sternika motorowodnego we Wrocławiu? A może chciałbyś zorganizować wyjątkowy rejs motorówką po centrum miasta i chcesz wybrać opcję idealną? Nie kupuj kota w worku! Działaj tylko ze sprawdzonymi firmami, które jakość mają popartą realnymi opiniami, napisanymi przez prawdziwych Klientów.

WODNIACY to 100% gwarancji jakości.

wik str
wik str
2024-04-16
Teoria przekazana w sposób łatwy do przyswojenia. Część praktyczna świetnie zorganizowana, instruktor wyrozumiały i czujny. Wiedza jaką zdobyłem na szkoleniu zostanie ze mną na zawsze. Luźna atmosfera i wszystko z uśmiechem! Instruktor z dużym doświadczeniem i bardzo chętnie się nim dzieli! Jeśli ktoś szuka odpowiedniej szkoły to powinien zgłosić się do Wodniaków! Do zobaczenia na wodzie!
Łukasz Hubiak
Łukasz Hubiak
2024-04-16
Polecam szkolenie na Sternika Motorowodnego ! Świetna atmosfera, konkretne informacje teoretyczne w formie E-booka oraz bardzo fachowe szkolenie praktyczne na dobrym sprzęcie !
Patryk
Patryk
2024-04-04
Oczekiwania spełnione, wrócimy z pewnością !
Piotr Woźniak
Piotr Woźniak
2024-02-07
Jeżeli szukasz kursu motorowodnego i chcesz nauczyć się pływać, a nie otrzymać tylko uprawnienia, trafiłeś idealnie !! Teoria w formie i-learningu (mistrzostwo świata) napisana w takiej formie, że przy odrobinie pasji i zainteresowania po jednym przeczytaniu zostaje w głowie. Teoria wykracza a w zasadzie wyskakuje w dal poza suche standardy. Jest tam wiele przydatnej wiedzy która będzie potrzebna nam do pływania a nie tylko zdania egzaminu. Część praktyczna to sama przyjemność, nowoczesny jacht z mocnym silnikiem. Instruktor, człowiek z wielkim doświadczeniem i ogromną pasją, robi to co lubi, dlatego pozwala mu to w łatwy i przyjemny sposób przekazywać wiedzę. Podczas pływania nauczysz się nie tylko suchych manewrów i miejsca gdzie jest mielizna.. Dowiecie się dlaczego ta mielizna tu powstała i gdzie takich miejsc się spodziewać. Ćwiczenia zawracani w ślizgu, podchodzenia z wiatrem pod wiatr, aż po samodzielne cumowanie łodzi. Osobiście skorzystałem z kursu w opcji indywidualnej co naprawdę polecam, kilkanaście godzin spędzonych na wodzie dla złaknionych wiedzy pozwoli posiąść naprawdę ogromną wiedzę i umiejętności.
Dawid Stopa
Dawid Stopa
2023-09-19
Najlepsze szkolenia we Wrocławiu! 🚀 przyszedłem z polecenia i polecam dalej na 100%!!
Szymon Cieślak
Szymon Cieślak
2023-08-29
Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie, wszystko dokładnie wytłumaczone i pokazane. Bardzo Miły interwktywny i zabawny sternik. Bardzo polecam.
Oliwa i Ogień
Oliwa i Ogień
2023-08-24
Marcin Olzacki
Marcin Olzacki
2023-07-24
Wow! Wroclaw z innej strony w wygodnej i mocnej łodzi ze świetnym przewodnikiem który w miejscach gdzie można zapewnia ekstra wrażenia pokazując możliwości motorówki. Dzieciaki przeszczesliwe! Polecam!!!!
Mariusz Ma
Mariusz Ma
2023-07-06
Wodniacy szczerze polecam. Rewelacyjny kurs szkoleniowy przed egzaminem, dzięki temu sam egzamin to pestka :)
Jacek M
Jacek M
2023-06-27
Bardzo polecam! Profesjonalne podejście, świetne zajecia praktyczne, super sprzęt i miła atmosfera. Wielkie dzięki dla instruktora Karola za perfekcyjne przygotowanie do egzaminu i przekazanie wszystkiego co najważniejsze podczas kursu ! Egzamin po kursie z Wodniakami to tylko formalność bez żadnego stresu!

Media o nas:

Zapraszamy na nasz autorski kurs motorowodny (pro) we Wrocławiu. Prowadzimy profesjonalne szkolenia, po których uzyskasz patent sternika motorowodnego. Teoria online oraz całodniowe zajęcia praktyczne na eleganckiej, 150KM łodzi motorowej z 2020 roku…

szkolenie motorowodne wrocław wroclaw wodniacy most grunwaldzki motorowka kierownica patent motorowodny statek odra rzeka