Wrocławskie Beach Bary

Wrocław oferuje turystom ogrom wrażeń i atrakcji, jednak długie spacery w pełnym słońcu po urokliwych wrocławskich zakątkach, mogą okazać się męczące. Idealną alternatywą dla zmęczonych żarem słońca, jak i tych, którzy lubią leniuchować podczas czasu wolnego, jest odpoczynek na świeżym powietrzu. Jeśli chciałbyś zrobić sobie przerwę podczas czarteru naszej łodzi motorowej, przycumuj do jednego z Beach Barów.

Bary zlokalizowane na plaży to prawdziwe oazy, które znajdują się w centrum ruchliwego miasta. To dzięki nim można czerpać z lata jak najwięcej, można podziwiać piękno wrocławskiej przyrody, oraz uroki nadodrzańskich terenów, relaksując się na ciepłym, miękkim piasku z chłodnym drinkiem w ręku. Nie zapominajmy też o cudowniej witaminie D, której braki idealnie uzupełnia się, odpoczywając w plenerze. A gdy będziesz chciał odrobinę poszaleć, to wystarczy, że zostaniesz do wieczora, bo gdy tylko zachodzi słońce, nad miastem zaczyna rozbrzmiewać muzyka na żywo. Specjalnie dla miłośników plażowania, jak i tych, którzy tę miłość w sobie dopiero odkrywają, stworzyliśmy małe zestawienie wrocławskich beach barów. Gdy tylko zwiedzisz wszystkie zabytki, łap za koc i ruszaj na plażę!

HotSpot

HotSpot jest największą sztuczną plażą w Polsce, a przy okazji młodszą siostrą ZaZoo Beach Bar. Mimo tego, że jest najmłodszą z plaż wiedz, że nie może Cię tam zabraknąć. Jest to atrakcyjne miejsce dla całych rodzin, jak i tych, którzy lubią spędzać czas podczas nocnych imprez w plenerze. W ciągu dnia odpocznij więc w cieniu parasola, a wieczorem delektuj się muzyką na żywo, w akompaniamencie nastrojowego oświetlenia, które tworzy klimat tego miejsca. HotSpot to nie tylko plaża, posiada ona własną strefę gastronomiczną – dwa bary z zimnymi napojami, miejsce przeznaczone do skimboardu oraz grilla.

Adres: ulica Wejherowska 34 (przy Moście Milenijnym)
Godziny otwarcia: 10:00 – 01:00

Basen Beach Bar

Znajduje się tuż nad samą Odrą. Do Twojej dyspozycji oczywiście poza dużą plażą, są leżaki, oraz jak sama nazwa wskazuje basen, który przyniesie Ci ochłodę w upalne dni. Poza dobrą atmosferą i klimatyczną muzyką znajdziesz tutaj koktajle, kawę, jedzenie oraz pozycję dla wielu obowiązkową – zimne piwo. Zabierz na plażę kogo chcesz: rodzinę, znajomych, a nawet swojego pupila i obserwuj zachody słońca rodem z disneyowskich bajek!

Adres: ulica Pasterska (przy Mostach Trzebnickich)
Godziny otwarcia: 12:00 – 22:00

Stara Odra Beach Bar

To sąsiad „Basenu” równie klimatyczny, z tą małą różnicą, że znajduje się po drugiej stronie Odry. Poza plażą znajdziesz tutaj leżaki, boisko do gry w siatkówkę, oraz miejsce zabaw dla dzieci, a to tylko część dostępnych atrakcji. Możesz wybierać między aktywnym wypoczynkiem lub spokojnym leniuchowaniem ze schłodzonym drinkiem w dłoni.

Adres: ulica Zawalna
Godziny otwarcia: 12:00 – 22:00

Forma Płynna

Poszukiwałeś miejsca z hamakami? Jeżeli tak, to tutaj masz ich pod dostatkiem! Tutaj dla odmiany zamiast na ciepłym piasku, naładujesz baterię na zielonej trawie. Bujaj się do woli, urozmaicając swój wolny czas pięknymi widokami. Barmani przy barze zadbają o to, aby nie zabrakło Ci zimnych napoi oraz pysznego jedzenia, możesz też skorzystać z tradycyjnej indyjskiej shishy. I to właśnie jest relaks! Interesująca książka w cieniu drzew, czy wieczorne piwo ze znajomymi, co wybierasz?

Adres: Wybrzeże Wyspiańskiego 20
Godziny otwarcia: 12:00 – 00:05

ZaZoo Beach Bar

Spory kawałek plaży, usytuowany jest tuż obok wrocławskiego zoo. Znajdziesz tam stoliki z palet, koce, czy leżaki, możesz być pewien, że nie zabraknie Ci miejsca do opalania. Plaża wyposażona jest w bar, który w swojej ofercie ma zimne napoje, oraz drobny punkt gastronomiczny, w którym pieką przepyszną pizzę. ZaZoo to prawdziwy muzyczny raj, posiada małą scenę, na której odbywają się koncerty i liczne imprezy. Znajdziesz tutaj też plac zabaw dla dzieci, więc śmiało zabieraj tu całą swoją rodzinę.

Adres: Wybrzeże Wyspiańskiego